Darbeli Kırıcı İmalatı, Özellikleri ve Fiyatları

Darbeli Kırıcı İmalatı, Özellikleri ve Fiyatları
Darbeli kırıcı imalatı iki türde yapılmaktadır. Primer ve Sekonder olmak üzere üretilen bu makinalar özellikleri neticesinde daha verimli bir kırma işlemini mümkün kılmaktadır. Primer darbeli kırıcı uygulamalarında sektörel bazda en büyük rakibi olan çeneli kırıcılara göre daha verimli sonuçlar alınabilmektedir. Özellikle ürettiği ince malzemelerin Sekonder kademeye ihtiyaç bırakmaması birçok anlamda avantaj sağlamaktadır. Bu gibi detaylar ihtiyaca göre tercih edilebilirken üretim noktasında iki tip rotor seçeneğiyle sunulmaktadır.
 
Darbeli kırıcı tercihinizde en kilit detaylar arasında güvenilirlik, yüksek performans, dayanıklılık ve güç yer almaktadır. Zira bu gibi faktörler alacağınız verimi, ürünün kalitesini ve işletme maliyetlerinizi derinden etkilemektedir. Farklı rotor seçenekleriyle birlikte geometrik dizaynda her şey kullanıcının yararına olarak düşünülmüştür. Zırhlar ve astar parçalarının çalışma esnasında gösterecekleri aşınmalar göz önüne alınarak birbirleriyle değiştirilme noktasında çözüm yolu bulunarak üretilmiştir. Bu yüksek performansın, dayanıklılığın ve güvenliğin göstergesi olarak yedek parça kullanımında kazanç sağlamanızı kolaylaştırmıştır.
 
Kullanacağınız malzemeye bağlı olarak değişen yedek parça durumları üst gövdenin kolaylıkla açılarak tüm parçalara erişmenizle birlikte kolay değişim sağlamaktadır. Yüksek servis ücretleri ve yedek parça teminatı yönünden size avantaj sağlarken işletme giderlerinizi doğrudan düşüren bir detay olarak Darbeli kırıcı modellerinde dikkat çekmektedir. Bu hidrolik sistem aynı şekilde kırma perdelerinde de aktif bir rol oynamaktadır. Oluşabilecek hasar, aşınma ve dayanma problemlerinde uygulayabileceğiniz pratik çözümler bulunmaktadır. Bu hidrolik sistemin uzaktan kumandayla optimize edilebilmesi ise Darbeli kırıcı avantajları arasında gösterilebilir.
 
Darbeli Kırıcı İmalatı
 
Darbeli kırıcı imalatı yapılırken çalışacağınız firmanın güvenlik konusunda üst düzey bir hizmet sunduğundan emin olmalısınız. Yüksek performans ve uygun fiyat garantisinin haricinde dayanıklılık ve ürünün işleyişi son derece önemlidir. Bunun için özel olarak kaynak gerginliği nedeniyle işlenmesi gereken konstrüksiyon rotorları gerekmektedir. Bu sayede en ağır şartlar, en zor bölgeler ve en sert malzemelerde bile üst düzey bir verim alınabiliyor. Aynı zamanda sorunsuz bir hizmet sunabilmesi, yedek parça sıkıntısını stok dahilinde tutabilesi ve operatörüne düzenli olarak problemler doğurmaması bu şekilde sağlanmıştır.
 
Darbeli kırıcı modellerinde ister Primer ister Sekonder rotorlarda çekiçlerin ters kullanımı mümkündür. Yani Primer darbeli kırıcı tercih ettiyseniz rotorlar hem üstten değiştirilebilir olarak tasarlanmıştır hem de yandan değiştirilebilmektedir. Ziyadesiyle düz ve ters olmak üzere kullanımı mümkün olmuştur. Kullanacağınız alana ve malzemeye göre yapacağınız seçimlerde Primer darbeli kırıcı fiyatları belirli oranda değişim gösterebilmektedir. Örneğin aşındırıcı malzemeler üzerinde çalışırken çekiç ihtiyacı duyabilirsiniz. Böylelikle rotora ek olarak yüksek krom alaşımdan üretilmiş çekiçler sizin malzeme kalitenizi, üretim kapasitesini ve performansınızı doğrudan arttıracaktır.
 
Böyle seçimlerinizde darbeli kırıcı güvenliği açısından kamalı sıkma sistemleriyle güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bu olası bir durumda sizin ve işinizin güvenliğini üst safhaya çıkarmaktadır. Aynı zamanda daha sert malzemelerde sorunsuz bir çalışmayı mümkün kılarken çekicin kırılma ihtimalini de sıfıra indirebilecek güvenlik önlemleri arasında gösterilebilir.
 
Darbeli Kırıcı Fiyatları
 
Darbeli kırıcı fiyatları her ne kadar kullanmak istediğiniz ürünün cinsine ve niteliklerine göre değişkenlik gösterse de tamamen kaliteyle ölçülmektedir. Zira Primer ve Sekonder rotorlar, mobil ya da sabit tesisler, uygulanacak ek gereksinimler ve ihtiyaçlarınızı giderecek yedek parça ve stok denetimlerinizle bu anlamda farklı bir sonuca varabilirsiniz.
 
Kırılan malzemenin fırlatıldığı haznedeki zırhın kalitesi, gövde bölümü gibi aşınmaya meyilli yüzeylerin malzeme kalitesi fiyat noktasında önemli bir belirteçtir. Kırma perdelerinde bulunan sökülüp takılabilen parçalar yedek parça denetiminde önemli bir avantaj sağlayabilmektedir. Darbeli kırıcı özellikleri arasında kesintisiz hizmet verebilecek sorunsuz makinalar olduğunu belirtmek gerekiyor. 

Darbeli kırıcı fiyatları hakkında 7/24 saat, bizimle iletişime geçebilirsiniz.