Seyyar Konkasörlerin Özellikleri

Seyyar Konkasörlerin Özellikleri
Seyyar Konkasör şuanda sektörde en fazla kullanılan kırma makinası konumundadır. Birçok işletme tarafından tercih edilen bu ürün gerek işlevi gerekse mobil olarak istenilen yere götürülmesi ciddi avantajlar sağlamaktadır. Sabit konkasör ile kıyaslandığında kurulumu belirli bir alana özgü olup yalnızca burada kullanılmamaktadır. Dolayısıyla ileriye dönük kullanımlar için, geniş çalışma alanları için, konkasör kurulamayacak kadar dar alanlar için ideal bir seçim olmaktadır.

Birçok işletme ürünü talep ederken istediği nitelikleri, stok kapasitesini, üretim miktarını ve performansını bildirir. Dolayısıyla bu noktada sizin istediğiniz ebat ve yoğunluğa bağlı olarak uygun seyyar konkasör imalatı gerçekleştirilir. Tek şase üzerine kurulmuş olan mobil konkasör sayesinde çalışma alanınızın engebesi, türü, alanın nitelikleri tamamen anlamını yitirmektedir. Sizin işinize daha akılcı çözümler sunabilmek adına yoğun bir performansla üretilmiş olan mobil konkasör modelleri işletmenizin kâr marjını da derinden etkilemektedir.

Tahmin edeceğiniz üzere sabit konkasör ile çalışacağınız zaman personel gideriniz ciddi oranda artmaktadır. Ancak mobil konkasör sistemlerde yalnızca bir operatörle tüm kırma ve eleme işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Dolayısıyla personel tasarrufu, maliyet tasarrufu ve daha fazla verim alabilmek adına tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Üzerlerinde Primer kırıcı bulunan şase sayesinde en verimli çalışma şekli sağlanmıştır. En sert zeminlerde, aşınma durumu en zor malzemelerde dahi maksimum verim alabilmek mümkün hale gelmiştir. Üstelik tek bir tesisle tüm işlemleriniz sırasıyla yapılmaktadır.