Modern Taş Kırma Eleme Tesislerinin Üretim Yeri: General Makina

Modern Taş Kırma Eleme Tesislerinin Üretim Yeri: General Makina
1976 yılından beri, taş kırma, eleme, yıkama tesisleri üretiminde, alanında önde gelen firmalardan olan General Makina, son teknoloji üretim kapasitesi ile çalışmaya devam etmektedir. General Makina’nın tüm konkasör tasarımları orijinaldir ve müşterilerin istekleri doğrultusunda taş kırma eleme yıkama tesisi üretimi yapmaktadır.
Sabit Kırıcılar, Seyyar Kırıcılar, Mobil Konkasör Tesisleri, Mobil Yıkama Eleme Tesisleri ve Beton Santralleri gibi daha bir çok alanda taş kırma ve işleme tesisleri üreten General Makina, Türkiye’de inşaat, yol, madencilik sektöründe en önde gelen firmalar arasındadır.
Modern kırma eleme tesisi üretimi ile General Makina, eski tesislerle karşılaştırıldığında performansı daha yüksek, enerji tasarruflu ve çalışma ömrü daha uzun tesisler üretmektedir. Bu tesisler gerekli kalite belgelerine sahip olup garantilidir.
Taş kırma, eleme, yıkama tesisleri üretiminde ve diğer tesislerin üretiminde bakım, onarım ve satış sonrası takip, tesis üretim performansını etkileyen başlıca husustur. General Makina olarak satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.