Mobil Konkasör Avantajları

Mobil Konkasör Avantajları
Mobil konkasör kullanımı öncelikle işletmeniz için alan sınırlandırmasını ortadan kaldırmaktadır. Ürünün şase üzerinde size sunulması istediğiniz her alana götürülmesini ve çalıştırılmasını mümkün kılmıştır. Yine aynı mantıkla gidersek oldukça basit bir biçimde her arazi koşulunda kullanıma uygun olduğunu söyleyebiliriz. Sabit konkasör gibi kurulumu uzun bir süreci kapsamaz. Aynı şekilde temin etmekte oldukça kolaydır.
Yapacağınız işlemlerde stok, kırma, eleme ve benzeri detayları bildirdiğiniz takdirde ihtiyacınıza bağlı olarak farklı ölçülerde ve farklı performanslara sahip seyyar konkasör modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Zira her işletmenin farklı bir zeminde farklı bir malzeme üzerinde çalışarak talep ettiği ürün niteliği farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden tüm bu ayrıntıları paylaşarak kullanacağınız ürünün hangi özelliklere sahip olduğunu anlamanız mümkündür. Mobil konkasör avantajları arasında ayrıca yedek parça ve bakım giderleri de bulunmaktadır. Çünkü hidrolik sisteme sahip olan bu tesisler tamamen giderleri kısan ve kâr marjınızı üst noktaya çeken bir biçimde üretilmiştir.
Kurulumu, montaj işlemi, demontaj işlemi ve nakil konusunda oldukça kolay bir yol izlemenize olanak sağlar. Şase ile istediğiniz bölgeye götürüp anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Tercihe bağlı olarak Primer kırıcı talebinizi darbeli ya da çeneli olarak değiştirebilirsiniz. Büyük seyyar konkasör modellerinde ihtiyaca göre Sekonder kırıcı temin edilebileceği gibi tesisin kapasitesi de aynı şekilde arttırılabilir.